Мікроелементи для обробки насіння озимої пшениці!

Шановні колеги!

Пропонуємо Вам  розглянути пропозицію по препаратам для обробки насіння озимої пшениці перед посівом. Ми пропонуємо Вам при обробці насіння окрім фунгіцидного та інсектицидного протруйників  використати гумат калію (Гуміфілд) в нормі використання 0.1 кг/т, та Нано-Мінераліс звичайний або Нано-Мінераліс «Янтарний» в нормі використання 0.1 л/т.

Регулятор росту Гуміфілд(Солі гумінових кислот 750 г/кг + солі фульвових кислот 80 г/кг в т.ч. амінокислоти 100-120 г/кг, калій(К2О) -100-120 г/кг)  підвищує силу та енергію росту проростків, стимулює ріст кореневої системи на 25-30%, підвищує всисну здатність кореневих відростків.

Нано-Мінераліс «Янтарний» та Нано-Мінераліс звичайний(Мікроелементи Cu-120мг/л, Fe-160мг/л, Co-100мг/л, Mo-50мг/л, Mg-1600мг/л, Mn-120мг/л, Zn-220мг/л, Ge-50мг/л, Se-40мг/л, Nd-50мг/л у формі нанокарбоксилатів) забезпечують відмінний стартовий розвиток рослини, підвищує її стресостійкість, та імунітет, збільшує кореневу систему в 3-5 разів. Різниця між даними препаратами це хелатуючий агент(Янтарна та Лимонна кислоти). Препарат на основі янтарної кислоти краще проникає в насіння пшениці, а тому і ефективність його вище. Ще хочемо звернути вашу увагу, що препарати компанії «Мінераліс Україна» виготовлені за новітньою технологією, аналоги якої є лише в США, Ізраїлі, Великій Британії, Німеччині, а відтепер і в Україні. Перевага добрив та препаратів компанії «Мінераліс Україна» в тому що хелатування проводиться не за допомогою кислот ЕДТА та ЕДТФ, а за рахунок карбонових кислот рослинного походження(янтарна та лимонна кислоти), завдяки чому сприйняття рослиною мікроелементів проходить більш природно, адже рослина сприймає ці молекули як рідні тіла, крім цього розміри їх молекул до 9 амстрем, і вони менші від всіх аналогів (12-13 амстрем), за рахунок чого добрива краще поглинаються рослиною і показують кращі результати при застосуванні.