Біфоліар Екстра Бор

Біфоліар Екстра Бор

Біфоліар Екстра Бор — органо-мінеральне добриво у формі водного розчину, з яскраво вираженим ефектом стимулятора росту рослин та високим вмістом Бору (15%), і активних органічних речовин, для застосування шляхом позакореневого підживлення у інтенсивних технологіях вирощування ріпаку, цукрового буряку, соняшнику, кукурудзи, сої, овочевих та ягідних культур, винограді та плодових, та інших сільськогосподарських культур, що потребують для розвитку великої кількості бору.

Забезпечує найкращий розвиток рослин та цвітіння і захист проти багатьох фізіологічних хвороб.

Біфоліар Екстра Бор — унікальне мікродобриво, що сприяє кращому запиленню та зав’язуванню плодів, регулює водний баланс клітин, впливає на розвиток клітин і всієї рослини, підвищує імунітет до стресових ситуацій (нестача вологи, заморозки, вплив гербіцидів та інші) та хвороб.

Хімічний склад:

MIКРОЕЛЕМЕНТИ % ваг. % об.
Бор (В) 11,03 15,0
Органічні речовини 3,0 4,1
Густина, кг/л 1,36
рН 7-8

* МІКРОЕЛЕМЕНТИ хелатовані ЕDТА

Застосування на культурах:

Культури Норма витрати, л/га Фаза внесення
Кукурудза 1 1-2 обробки: у фазу 3-5 і 6-10 справжніх листків культури
Соняшник 1 1-2 обробки до цвітіння
Ріпак 1 2 обробки: у фазу 7-8 листочків та бутонізації
Соя, Горох, Бобові 1 2-3 обробки протягом вегетації
Цукровий буряк 1-1,5 2 обробки: від 4 листків до змикання міжрядь
Плодові 1-1,5 2 обробки: від фази «зеленого конуса» до початку цвітіння; третя – після збору урожаю
Овочеві 1 2-3 обробки протягом вегетації
Виноград 1 2-3 обробки протягом вегетації

Головні переваги та корисні властивості Біфоліар Екстра Бор:

Універсальні органо-мінеральні добрива Біфоліар є єдиними в Україні, що містять недавно виявлений “Епібрассінолід” (ЕРІМ) – стероїд гормону росту рослинного походження.

Індивідуально збалансована рецептура — ідеально підібраний склад бору, макро- та хелатизованих мікроелементів для належного живлення культур та отримання максимально можливого урожаю найвищої якості, що генетично закладений у насінні сільськогосподарських культур.

Подвійна хелатизація — хелатизує мікроелементи, що знаходяться у воді, для приготування робочого розчину у вигляді розчину солей. Таким чином, ми робимо зі звичайної води хелатизоване добриво, що дає додаткову кількість доступних елементів живлення для рослин.

Нанотехнології у виробництві — інноваційний підхід передбачає роздроблення структури добрива до розміру наночастин. Завдяки цьому добрива набувають кращої розчинності, стійкості у розчині, високої хімічної активності та швидкості проникнення в структуру рослин. Рослини швидше та краще споживають поживні речовини, що прискорює розвиток рослин.

Ефект медичного щеплення — забезпечує високу стійкість у культур до стресових умов та хвороб.

Інноваційна система активації та синергізму — забезпечує рослини необхідним комплексом поживних речовин для оптимального та повно­цінного розвитку рослин.

Зручність у застосуванні та зберіганні — ідеальний партнер для бакових сумішей з більшістю засобів захисту рослин.

Європейська якість — вироблено та сертифіковано у ЄС

Надзвичайно висока рентабельність та прибуток — гарантовані високі урожаї та окупність витрат в десятки разів.

Упаковка та зберігання:

Тара: Каністри ємністю 20 літрів.

Зберігання від +5 С до +30 С. При порушенні температурного режиму можлива часткова кристалізація, що не впливає на ефективність добрива. Препаративна форма легко розчиняється у воді. При змішуванні з пестицидами потрібно провести попереднє тестування на сумісність.