Про компанію

     Ми молода компанія на ринку засобів захисту рослин, але наші співробітники досить відомі в аграрному секторі. Керівний склад компанії більше 25 років працює в сфері оптової торгівлі засобами захисту рослин, насінням, мікродобривами. Діяльність компанії націлена на побудову взаємовигідних та довгострокових відносин з нашими клієнтами та партнерами, оскільки нашою ціллю являється добрий урожай наших партнерів. Наша компанія є офіційним дистрибютором таких компаній як «ADAMA». “Самміт-Агро Україна”, “Arysta LifeScience”,  “Агротехносоюз”, “Мінераліс Україна”, «Maїsadour», “АгріСол”, “Рост Агро”, «Saatbau», «Нертус», “Франдесса”,  “Коссад семанс”, “Альфа Хімгруп”, “Агрохімічні Технології”, ДП”Рейлін”,  “Stefes”, дилером компаній “Syngenta”, “Bayer”, “Basf”, “DuPont”, “Євраліс Семенс Україна”, “Pioneer”, “Монсанто Україна”, “Lembke”, “КВС-Україна”  та інших. Звернувшись до нас Ви зможете придбати насіння, засоби захисту рослин та мікродобрива майже всіх компаній-виробнників, представлених на ринку України. Ми гарантуємо оригінальність та якість продукції. ТОВ “Іннарія” проводить гнучку цінову політику і має систему знижок для постійних клієнтів. Діють акції та заохочення. Ми пропонуємо якісний сервіс та агротехнологічну підтримку, супровід та професійні консультації протягом всього технологічного періоду вирощування культури.

У багатьох виникає питання чому у нас така назва?

      Відповідь доволі проста. Іннарі японська богиня родючості, життєвого успіху. Саме тому наш успішний колектив працює на благо аграріїв України, щоб підвищити родючість земель, збільшити врожайність!

Умови доставки та оплати!

    Доставка здійснюється за рахунок компанії перевізником “Нова Пошта” та менеджерами компанії в залежності від об’єму  придбаного товару. Оплата проводиться по безготівковому розрахунку в національній валюті по курсу продажу дол.США/Євро до гривні встановленого УМВБ на день оплати (інфо на сайті  http://mezhbank.org.ua)