Деструктор целюлози

Препарат призначений для покращення розкладу пожнивних решток та поліпшення структури і підвищення родючості ґрунту; компостування.

Використання біопрепарату ДЦ, на відміну від традиційної технології (спалювання або приорювання), дає змогу прискорити розкладання рослинних решток, залишаючи у ґрунті вуглець та азот рослинного походження, знизити розвиток фітопатогенів, покращити родючість ґрунту завдяки: природним вітамінам, ферментам, гормонам росту рослин, амінокислотам та мікроелементам, збільшити продуктивність сільськогосподарських культур на 10 – 30%.

Переваги

Біопрепарат ДЦ комплексний за складом та ефективний за дією, призначений для обробки стерні та ґрунту після збирання врожаю зернових, зернобобових, олійних, овочевих та інших культур, а також сидератів безпосередньо перед дискуванням або оранкою; органічна фітомаса.

Пригнічує розвиток фітопатогенних грибів, сприяє активізації ростових процесів, покращує фітосанітарний стан ґрунту.

Характеристика препарату:

Культури: біопрепарат ДЦ комплексний за складом та ефективний за дією, призначений для обробки стерні та ґрунту після збирання врожаю зернових, зернобобових, олійних, овочевих та інших культур, а також сидератів безпосередньо перед дискуванням або оранкою; органічна фітомаса.
Діюча речовина: комплекс спорових та не спорових бактерій і мікроскопічних грибків, які є антагоністами патогенної мікрофлори та активно руйнують целюлозу та інші органічні субстрати рослинного походження.
Вміст діючого чинника (титр бактеріальних клітин): в 1 г препарату не менше 6 млрд.
Термін зберігання: від 3 до 6 місяців при температурі +4 – +15°С.
Норма витрати препарату: 0,5 кг/га для розкладання пожнивних решток пшениці, ячменю, сої; 1 кг/га для розкладання пожнивних решток кукурудзи, соняшнику; 0,2 кг/т компосту.
Спосіб застосування: препарат розчинити у воді, ретельно розмішати, рівномірно нанести на ґрунт з пожнивними рештками. Оброблений ґрунт продискувати або виорати. Максимально скоротити час від обробки до дискування чи оранки. Обов’язковим є додавання в розчин азотних добрив залежно від кількості та типу органічного субстрату 10-20 кг/га N2.
Фасування: 1 кг, 5 кг пакети.

Застосування:

Препарат розчинити у воді, ретельно розмішати, рівномірно нанести на ґрунт з пожнивними рештками. Оброблений ґрунт продискувати або виорати. Максимально скоротити час від обробки до дискування чи оранки. Обов’язковим є додавання в розчин азотних добрив залежно від кількості та типу органічного субстрату 10 – 20 кг/га N2.