Переваги препарату Сокар від Альфа Смарт Агро!

Шановні партнери!

Засвідчуємо вам повагу та звертаємо увагу на важливі аспекти застосування гліфосату.

На ефективність діючої речовини напряму впливає рівень жорсткості води. Як відомо, гліфосат знищує рослину шляхом зв’язування з ферментом, який називається EPSP-синтетазою, після чого бур’ян перестає продукувати 3 критичні амінокислоти і гине. Однак уповільнити і зупинити гербіцидну дію можуть хімічні елементи, які знаходяться у воді (Ca, Mg, Fe, Na та ін.). Зв’язуючись у робочому розчині з молекулами гліфосату, вони утворюють малорозчинні солі (гліфосат кальцію, гліфосат магнію та ін.) із дуже низькою проникністю до рослин. Окрім того, модифіковані молекули гліфосату не можуть зв’язатися з EPSP-синтетазою через свою обтяжену структуру.

У зв’язку з цим компанія ALFA Smart Agro рекомендує до застосування гербіцид Сокар® на основі гліфосату кислоти (436 г/л) у формі амонійної солі. Наявність іонів амонію дозволяє гліфосату швидко під’єднуватися до EPSP-синтетази.

Сокар® зберігає стабільність під час контакту із «жорсткими» елементами (Ca, Mg, Fe, Na та ін.) у робочому розчині. Катіон амонію знижує взаємодію речовини з катіонами інших солей та металів і перешкоджає утворенню небажаних солей.

У результаті, порівняно з ізопропіламінною сіллю, Сокар® має ряд переваг:

1) Швидке проникнення у рослину: проникнення гліфосату через вегетативні органи прискорюється до 2-х годин;

2) Надшвидка дія: перші ознаки гербіцидної дії з’являються вже на 2-й день;

3) Висока ефективність навіть за критичних погодних умов: застосовування гербіциду можливе за температури повітря від +10°С.

 

Слід звернути увагу на концентрацію діючої речовини. В препараті Сокар® вміст гліфосату кислоти становить 436 г/л, що на 20% вище за вміст стандартної формуляції Отаману® (360 г/л). Відповідно, і регламенти застосування Сокару® складають 2,5-5,0 л/га на відміну від Отаману® (3,0-6,0 л/га).

Порівняння  використання гербіцидів Сокар® та Отаман®

 

Препарат Форма гліфосату Вміст діючої речовини Норма витрати
препарату, л/га діючої речовини, г/га
Сокар® амонійна сіль гліфосату кислота, 436 г/л 2,5-5,0 1090-2180
Отаман® ізопропіл-амінна сіль гліфосату кислота, 360 г/л 3,0-6,0 1080-2160