Новинки та добре відомі гібриди кукурудзи від ТОВ “Рост Агро” на базі МХП відділення ТОВ НВФ “Урожай”(с.Валява)

Днями пройшов семінар для працівників ТОВ НВФ “Урожай”, що належить агрохолдингу Миронівський хлібопродукт, по кукурудзі та соняшнику. Кукурудза була посіяна по двом попередникам- кукурудза по кукурудзі та кукурудза по соняшнику. На базі даного господарства ми презентували гібриди кукурудзи виробництва ТОВ “Рост Агро”.

Вся демо лінійка виглядає чудово, опадів було вдосталь, температурний режим не завадив в період цвітіння, тому на деяких гібридах навіть сформувались по декілька повноцінних початків, повністю виповнених. Захід проходив 03 вересня 2021 року в селі Кошмак, Корсунь-Шевченківського району. Дякуючи достатній кількості опадів всі гібриди на цю дату були не підпалені, активно вегетували. Українські гібриди виробництва ТОВ “Рост Агро” виглядали не гірше своїх закордонних конкурентів в своїй групі стиглості. На даній демонстрації були представлені чотири гідриди; Елмор(Новинка), ДН Галатея, Девіс(Новинка),ДН Джулія.

Елмор – простий, середньоранній гібрид кукурудзи (ФАО 260) виглядає досить перспективно. На більшості рослин сформував по два повноцінні початки. Даний гібрид стійкий до вилягання і враження основними хворобами.

Гібрид Елмор

ДН Галатея середньоранній гібрид кукурудзи, який є найсерйознішим конкурентом для кращих іноземних гібридів. Це гібрид інтенсивного типу, тому чудово реагує на покращені умови вирощування.

Гібрид ДН Галатея

Гібрид Девіс теж середньоранній гібрид, новинка від ТОВ “Рост Агро”, інтенсивного типу вирощування. Даний гібрид стійкий до стеблового вилягання, добре витримує тривалий перестій та характеризується дуже інтенсивною вологовіддачею.

Гібрид Девіс

ДН Джулія середньо-стиглий універсальний гідрид. Він підходить для вирощування як на зерно, так і на силос.

Гібрид ДН Джулія

Результати по даній демонстрації розмістимо після збору урожаю. Як у нас кажуть що “бункер все покаже”.

Хочемо подякувати директору ТОВ “Рост Агро” Бернацькому Максиму Михайловичу за надані гібриди для демо-посіву.