Озимий ріпак в осінній період! Регуляція росту та захист від хвороб, контроль шкідників.

 

                  Шановні партнери, звертаємо вашу увагу на те, що озимий ріпак вже знаходиться у фазі від 3 до 5 листків та продовжує далі розвиватись, оскільки погодні умови  є досить сприятливими – денні температури повітря досягають позначки до +20…+25°С, а нічні коливаються в діапазоні +10…+15°С. В той же час дані перепади температур викликають великі ранішні роси,  підвищену вологість, а додатково загущені посіви сприяють високому рівню зараженості озимого ріпаку хворобами, особливо хотілось би відмітити такі, як: фомоз, борошниста роса, пероноспороз, біла плямистість.

Для контролю даних хвороб та регуляції росту ріпаку ми рекомендуємо фунгіцид Ютака, СЕ.

Ютака, СЕ – це сучасний трьохкомпонентний фунгіцид із  ретардантним ефектом для озимого ріпаку, а також є надійним інструментом у боротьбі із основними захворюваннями ріпаку в осінній період. Його особливостями і перевагами є те, що Ютака, СЕ є не лише рострегулятором завдяки наявності тебуконазолу (ретардант) а й потужним препаратом для контролю фомозу, білої плямистості ріпаку, сірої гнилі. Тіофанат-метил, що також входить до складу цього препарату здатний контролювати збудників хвороб при понижених температурах, починаючи від +5°С. Оптимальним часом для контролю захворювань та сили росту ріпаку препаратом  Ютака, СЕ є фаза розвитку ріпаку 3-4 листки. Норма застосування Ютака, СЕ в осінній період складає 1,2-1,4 л/га.

Крім того, звертаємо вашу увагу на розвиток шкідників ріпаку, зокрема на ріпакового пильщика та хрестоцвітних блішок. Для контролю даних шкідників ТОВ «Самміт-Агро  Юкрейн» рекомендує інсектицид Іназума, ВГ.  Препарат має подвійну дію на шкідників: контактну за рахунок діючої речовини лямбда-цигалотрин та системну – ацетаміприд. Завдяки чому, Іназума, ВГ має подовжений період дії до 2-3 тижнів (залежно від погодних умов), контролює шкідників навіть у важкодоступних місцях рослини. На відміну від фосфорорганічних інсектицидів, ІНАЗУМА, ВГ більш безпечний для довкілля, не має різкого запаху та може застосовуватися на полях, розташованих поблизу населених пунктів. Препарат має упаковку пакет 1кг, що достатньо для обробки 4-5 га. Для контролю ріпакового пильщика та хрестоцвітних  блішок норма застосування Іназума, ВГ становить 0,2 кг/га.

 

Інформацію надано компанією ТОВ «Самміт-Агро Юкрейн»

З питань закупки звертайтесь до менеджерів компанії.